Két bajnoki mérkőzésünk időpontja is módosult

Budafoki MTE

Az MLSZ versenybizottsága jóváhagyta a szövetséghez beérkezett módosítási kérelmeket, így a jövő héten megrendezésre kerülő ETO FC Győr és a Szombathelyi Haladás elleni bajnokik kezdési időpontja is megváltozott.

A 34. fordulóban eredetileg április 26-án szerdán, 17.00 órától léptünk volna pályára az ETO Stadionban, ám a hazaiak korábbi időpontra kérték a találkozót, mert női csapatuk 20.00 órától kupadöntőt játszik. A módosításba természetesen klubunk beleegyezett, így 15.00 órakor kezdődik a mérkőzés.

A Szombathelyi Haladás ellen eredetileg kiírt, április 30-i, vasárnapi bajnokit egyesületünk szerette volna egy nappal korábbra hozni a május 3-i kupadöntő miatt, a Vas megyeiek pedig sportszerűen szintén elfogadták kérelmünket, amit ezúton is köszönünk! A Hali elleni bajnokit így április 29-én, szombaton 17.00 órakor játsszuk majd le a BMTE Stadionban.

Bízunk benne, hogy mindkét mérkőzésen számíthatunk szurkolóink buzdítására!

Oszd meg ismerőseiddel!

Oszd meg a Facebookon