Megvan a Kisvárda elleni kupameccsünk pontos időpontja

Az MLSZ kijelölte a negyeddöntő mérkőzéseinek menetrendjét.

A Magyar Labdarúgó Szövetség tájékoztatása szerint március 1-jén, szerdán 17.00 órától fogadjuk a Promontor utcában NB I-es riválisunkat a Mol Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Csapatunk a 3. fordulóban csatlakozott a sorozat idei küzdelmeihez, ekkor a Tolna megyei I. osztályú Bölcske otthonában nyertünk 2–1-re. A következő körben NB II-es riválisunkat, a Szeged-Csanád Grosics Akadémiát búcsúztattuk hosszabbítás után, Soltész István 120. percben lőtt találatának köszönhetően, legutóbb pedig a címvédő Ferencvárost kiejtő, NB III-as Iváncsa ellen győztünk 2–1-re.

A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti majd, a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidőben döntetlen eredmény születik, 2×15 perces hosszabbítás, illetve 11-espárbaj következhet.