Álláshirdetés – Tehetségközpontunk felvételt hirdet U7-es vezetőedzői pozícióba

Tehetségközpontunk az U7-es korosztályba keres főállású vezetőedzőt, ovifocis edzések megtartásával párhuzamosan.

Feladatok:

• Az U7-es korosztály edzéseinek megtartása.
• Bozsik tornákon való részvétel a csapattal.
• Edzéstervek készítése, TalentX-ben adminisztrációs feladatok elvégzése.
• Együttműködő partneróvodákban edzések tartása.
• Kapcsolattartás a partneróvodákkal

Szakmai elvárások:

• Legalább UEFA C diploma.
• Magas szintű szervező, illetve koordinációs készség.
• Önálló munkavégzés.

Személyes elvárások:
• Kiváló kommunikációs készség.
• Rugalmasság, együttműködés.
• Precíz adminisztráció.

Amit kínálunk:
• Együttműködő közösség, kulturált munkakörülmények, folyamatos belső fejlesztés.
• Felelősségteljes munkakör.
• Az MLSZ által a Tehetségközpontok számára meghatározott munkabér biztosítása.

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, UEFA B licence vagy magasabb és/vagy egyetemi diploma.

Munkavégzés helye: 1222 Budapest, Promontor utca 89/A.

Munkába állás kezdete: azonnal

Önéletrajzot a molnar.istvan.jeno@budafok1912.hu címre várjuk!

Oszd meg ismerőseiddel!

Oszd meg a Facebookon