ÁLLÁSHIRDETÉS – UEFA YOUTH B DIPLOMÁVAL RENDELKEZŐ EDZŐT KERESÜNK TEHETSÉGKÖZPONTUNKBA

Tehetségközpontunk a 2024/2025-ös szezontól UEFA Youth B diplomával rendelkező kollégát keres U10-U14 közötti korosztályba.

Feladatok:

• A játékosok egyéni fejlesztése szakmai és emberi oldalról.
• Bajnoki mérkőzéseken a csapat vezetése.
• Edzéstervek készítése, TalentX-ben adminisztrációs feladatok elvégzése.
• A kijelölt csapatok mellett segítő feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

• Legalább UEFA Youth B diploma.
• Önálló munkavégzés, továbbá magas szintű szervező, illetve koordinációs készség.
• Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat.

Személyes elvárások:

• Kiváló kommunikációs készség.
• Magas szintű szervező, illetve koordinációs készség.
• Önálló munkavégzés.
• Rugalmasság, együttműködés.
• Precíz adminisztráció.

Amit kínálunk:
• Együttműködő közösség, kulturált munkakörülmények, folyamatos belső fejlesztés.
• Felelősségteljes munkakör.
• Az MLSZ által a Tehetségközpontok számára meghatározott munkabér biztosítása.

Előny: Pedagógia végzettség vagy felsőfokú diploma.

Munkavégzés helye: 1222 Budapest, Promontor utca 89/A.

Munkába állás kezdete: 2024. július 1.

Önéletrajzot a molnar.istvan.jeno@budafok1912.hu címre várjuk!

Oszd meg ismerőseiddel!

Oszd meg a Facebookon