Egyesületünk „Zakariás 100” ünnepi évet hirdet

Budafoki MTE

Zakariás József az Aranycsapat legendás játékosa 2024. március 5-én lenne 100 éves, ebből az alkalomból a Budafoki MTE, a Budafoki Labdarúgó Club, a Zakariás József Labdarúgásért Alapítvány, valamint Budafok-Tétény Önkormányzata együttműködésben az Aranycsapat Testülettel „Zakariás 100 emlékévet” hirdet.

Az emlékév kezdeteként klubunk március 5-én vasárnap, a Dorogi FC elleni NB II-es bajnoki mérkőzést megelőzően délután 12.50-től koszorúzást tart a Zakariás József Edzőcentrum előtt lévő mellszobornál. Az eseményen beszédet mond Németh Zsolt országgyűlési képviselő, valamint Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke.

Az emlékév meghirdetésére és a Zakariás József szobrának megkoszorúzására mindenkit szeretettel várunk, akár az emlékezés virágával.

Oszd meg ismerőseiddel!

Oszd meg a Facebookon