Megkaptuk a következő NB II-es bajnoki évadra szóló licencet

Budafoki MTE

Az Magyar Labdarúgó Szövetség Elsőfokú Licencadó Bizottsága mindent rendben talált klubunk nemzeti másodosztályú licenckérelmével kapcsolatban, így megkaptuk az indulási jogot a 2023/24-es NB II-es bajnoki évadra.

Bár nehezen indult a szezonunk, úgy tűnik, hogy egyesületünk nyugalommal várhatja a bajnoki hajrát és a hátralévő öt fordulót: jelenleg a tabella 11. helyét foglaljuk el, nyolc ponttal megelőzve a már osztályozós, 16. pozícióban álló Nyíregyházát.

Nem csak a pályán, szerencsére a háttérben is rendben mennek a dolgok, ezt támasztja alá az MLSZ döntése is. Klubunk ezúton szeretné megköszönni mindenkinek az elmúlt hónapokban nyújtott segítségét, áldozatos munkáját, amely nélkül nem születhetett volna meg ez a Budafoki MTE számára rendkívül fontos határozat.

Oszd meg ismerőseiddel!

Oszd meg a Facebookon