1
1
HR-Rent Kozármisleny
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 6. fordulójában a HR-Rent Kozármisleny együttesét fogadja. A mérkőzés előtt írt beharagozó cikkünket itt olvashatják:https://budafok1912.hu/hir/a-kozarmisleny-ellen-itthon-kell-bizonyitani-hogy-ujra-jo-uton-jarunk/
A mérkőzést Sipos Tamás vezeti, asszisztensei Szalai Dániel és Bertalan Dávid lesznek. A tartalék játékvezető Görög Márió.
Nikházi Márk, a BMTE megbízott vezetőedzője a következő kezdőcsapatot küldi a pályára: Horváth A. – Lorentz, Kálnoki-Kis, Oláh B. (csk), Németh M. – Sztojka, Szűcs P., Kalmár O. – Kun B., Vasvári, Merényi
Ez pedig a Kozármisleny kezdő tizenegye: Lékai – Schuszter, Vajda R., Horváth D., Turi – Major S., Gajág (csk), Barkóczi – Cipf, Kirchner – Horváth P.
1'
Elkezdődött a mérkőzés! A vendégek indították útjára a labdát, piros-fekete szerelésben a mieink, kék-fehérben a Kazincbarcika.
Sípszó
6'
Merényi Ádám passzol a vendégvédők között a bal szélen befutó Kun Bertalan elé, aki kilenc méterről, éles szögből, nagy erővel kapura lövi a labdát, de Lékai Soma véd.
9'
Egy jobb oldali, távoli beívelés a védők fejéről a bal kapufánál mozgó Kun Bertalanhoz pattan, akinek közeli fejesét könnyedén öleli magához Lékai Soma.
13'
Egy bal oldali vendégszöglet után Horváth Péterről pattan ki a labda, a hazai támadásnál pedig Schuszter Ronald buktatta Vasvári Zoltánt, ezért megkapja a meccs első sárga lapját.
Sárga lap
22'
Horváth Péter 25 méteres lövése nem találta el a kaput, alaposan földurrantott.
24'
A játékvezető ivószünetet rendelt el.
28'
Merényi Ádám passzolt Vasvári Zoltánhoz, aki így ziccerbe került, de a védőbe lőtte a labdát, majd elesett a kifutó kapus mellett, a szigorú spori neki is is felmutatta a sárga lapot.
Sárga lap
37'
Németh Márió bal oldali szögletét a védők újra szögletre fejelik, ezúttal jobb oldalra, ahonnan újabb szögletet végezhetünk el, a kipattanót a tizenhatoson kívülről Merényi Ádám emeli nem sokkal a kapu fölé.
42'
GÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! Egy szép hazai támadás végén a jobb oldalról Kalmár Olivér adott középre, és a berobbanó Vasvári Zoltán egy védővel a nyakán nyolc méterről a kapuba továbbított! 1–0!
BMTE gól!
43'
Újabb hazai helyzet, Németh Márió átadása és egy csel után Vasvári Zoltán lőtt kapura tizenhárom méterről, de Lékai Soma bravúrral hárított, a kipattanót pedig Németh Márió lőtte mellé.
45' + 2'
Németh Márió végzett el szabadrúgást, beívelését Oláh Bálint fejelte nem sokkal a kapu mellé.
45' + 2'
VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK.
Sípszó
46'
ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ.
Sípszó
46'
A szünetben cseréltek a vendégek, Barkóczi Benedek helyére Kócs-Washburn Erik érkezett.
Csere
57'
Próbálkoznak a vendégek, jobb oldali szögletet végezhetnek el, Horváth András azonban magabiztosan húzza le a beívelést.
61'
A hazaiak is cseréltek, Merényi Ádámot hozta le az edző, helyére Zuigéber Ákos állt.
Csere
62'
Újabb gólt szerezhetett volna a Budafok, Kun Bertalan tört be a tizenhatoson belülre, de a kifutó kapusba lőtt, Szűcs Patrik kísérlete pedig fennakadt a védőkben.
68'
Újabb ivószünet után kettőt cseréltek a vendégek, Schuszter Ronald és Cipf Dominik helyére Beke Péter és Olekszandr Koszovcsuk állt.
68'
Újabb ivószünet után kettőt cseréltek a vendégek, Schuszter Ronald és Cipf Dominik helyére Beke Péter és Olekszandr Koszovcsuk állt. Két perc múlva a hazaiak is két lehoztak két játékost, Németh Márió és Kun Bertalan helyére Rétyi Róbert és Szabó Bence érkezett.
Csere
72'
GÓÓÓÓÓL!!!! Egyenlített a Kozármisleny, egy jobb oldali, távoli beívelést a középen jól helyezkedő Vajda Roland fejelt tíz méterről a kapuba, Horváth András már hiába nyújtózkodott. 1-1
gól
73'
Turi Tamás kapott sárga lapot, mert lerántotta Lorentz Mártont.
Sárga lap
82'
Horváth Péter is besárgult.
Sárga lap
84'
Újabb két játékost cserélt a Kozármisleny, Horváth Péter és Vajda Roland fejezte be a játékot, a helyükön Pesti Zoltán és Rácz László folytatta.
Csere
86'
Kettős csere a hazaiaknál. Szűcs Patrik és és Vasvári Zoltán le, Horváth Olivér és Kovács Dávid be.
Csere
87'
Próbálkozik a vendégcsapat, a frissen beállt Pesti Zoltán a tizenhatoson belülről az oldalhálót találta telibe.
90' + 1'
Pesti Zoltán sikertelen emelését követően Major Sámuel kapta a meccs utolsó sárga lapját, mert szabálytalanul a földre vitte Zuigéber Ákost.