5
Kolorcity Kazincbarcika SC
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 4. fordulójában a Kolorcity Kazicbanrcika SC együttesét fogadja, amelynek kispadján klubunk korábbi edzője, Erős Gábor ül. A három pontra mindkét csapatnak nagy szüksége van.
A mérkőzést Gaál Ákos vezeti, asszisztensei Szalai Balázs és Horváth Zoltán lesznek. A tartalék játékvezető Móri Tamás.
Dajka László, a BMTE vezetőedzője a következő kezdőcsapatot küldi a pályára: Auerbach – Lorentz, Kálnoki-Kis, Oláh B., Kalmár O. – Sztojka D., Szabó B. – Szerető, Merényi, Kovács D. (csk) – Vasvári.
Ez pedig a kazincbarcikai kezdő tizenegy: Fadgyas – Csatári, Ternován, Debreceni Á., Demeter M. – Lucas, Varga J. – Pintér Á., Kártik (csk), Bódi Á. – Pethő B.
A mérkőzés kezdete előtt egyperces gyászszünetetet tartunk, ugyanis augusztus 15-én életének 85. évében elhunyt Komora Imre, korábbi válogatott játékos, egykori szövetségi kapitány.
1'
Elkezdődött a mérkőzés! A vendégek indították útjára a labdát, piros-fekete szerelésben a mieink, fehérben a Kazincbarcika.
Sípszó
5'
Bal oldali szöglettel jöhetnek a vendégek, a kapu előtti tülekedésnek a bíró sípszava vet véget, kirúgással jön a BMTE.
7'
Most mi jövünk bal oldali szöglettel, azonban a beívelés hosszúra sikerül, Vasvár Zoltán felett átszáll a labda.
9'
Ternován Patrik cselez a jobb oldalon, betör a tizenhatoson belülre, és laposan passzol Pintér Ádámhoz, aki ide-oda teszi a labdát, majd laposan lő, méterekkel a bal alsó sarok mellé.
14'
GÓÓÓÓÓL!!! Vezet a Kazincbarcika. Bódi Ádám indította a jobb szélen Pethő Bencét, aki szinte az alapvonalig futott a labdával, a kapu túloldalára ívelte át, és a csapatkapitány Kártik Bálint öt méterről az üres kapuba fejelt. 0-1
gól
22'
A hazai csapat hosszú percekig tartja az ellenfél térfelén a labdát, és próbálja feltörni a védelmét, végül Sztojka Dominik célozza meg a kapu bal oldalát, de lövése nem annyira erős, így Fadgyas Tamás könnyedén védi.
24'
A játékvezető ivószünetet rendel el.
25'
Vasvári Zoltán teszi szépen maga elé a labdát, majd húsz méterről lő, de ez is Fadgyasé.
26'
Majdnem növeli az előnyét a Kazincbarcika, Bódi Ádám beívelését Auerbach Martin kiejtette a kezéből, Pethő Bence a jobb kapufára fejelte a labdát.
29'
Egy bal oldali beívelést mellkassal tettek le Sztojka Dominik elé, aki 25 méterről erősen lőtt, a labdát Fadgyas kiütötte.
33'
Pintér Ádám cselezett a jobb oldalon, majd Ternován Patrikhoz passzolt középre, aki tizenkét méterről lőtt, Auerbach Martin bravúrral védett, a kipttanót Luacus Marcolini vágta fölé.
35'
GÓÓÓÓÓL!!! Növeli az előnyét a vendégcsapat. Pethő Bence tört be a tizenhatoson belülre, majd váratlanul, éles szögből, három méterről a kapura pöckölt, a labda Auerbach Martin lábáról a jobb alsó sarokba pattant. 0–2
gól
39'
GÓÓÓÓL!! Már hárommal vezet a Kazincbarcika Pethő Bence találatával, aki ellép Oláh Bálint mellett, ás tizenkét méterről a jobb alsó sarokba lő. 0-3
gól
44'
Még a szünet előtt cserél Dajka László vezetőedző, ráadásul hármat a támadószekcióból, Szerető Krisztofer, Merényi Ádám ás Kovács Dávid jött le, a helyükre Rétyi Róbert, Németh Márió és Kun Bertalan érkezett.
Csere
45' + 1'
Egy beívelést követően Kalmár Olivér fejese elkerülte a kaput.
45' + 2'
VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK.
Sípszó
46'
ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK JÁTÉKRÉSZ. Kitalált az öltözőből a vendégcsapat is.
Sípszó
46'
Hazai helyzettel kezdődik a másopdik félidő, a kapu előtt Vasvári Zoltán készíti le a labdát Kun Bertalan elé, aki 18 méterről nem sokkal lő a kapu fölé.
48'
A másik oldalon Pintér Ádám lőtt távoltól a kapu fölé.
50'
Vasvári Zoltán ugrik ki a védők közük, de a játékvezető les miatt lefújja a támadást.
52'
Kiugratás és les a másik oldalon is, Pintér Ádám már éppen elhúzná a labdát a kifutó Auerbach Martin előtt, mikor megszólal a sípszó.
54'
Németh Márió jobboldali beívelésére senki sem érkezik középen.
57'
Auerbach Martin védte vetődve Pethő Bence távoli lövését, majd Bódi Ádám kísérletét is hárítja.
58'
GÓÓÓÓÓL!!!! Újabb vendégtalálat, és újra csak Pethő Bence. Bódi Ádám ívelt be egy baloldali szögletet, a mindenkit megelőző Pethő két méterről a kapu közepébe talált. 0-4
gól
61'
Rétyi Róbert fut be veszélyesen a kapu elé, de nem tud belefejelni az előre ívelt labdába.
62'
Hármat cserél a Kazincbarcika edzője, a mesterhármast szerző Pethő Bence helyére Katona István, Pintér Ádám helyére Szabó Máté, Lucas Marcolini helyére pedig Ferencsik Bálint állt be.
Csere
65'
Egy távoli kísérlet után Sztojka Dominik jön le a pályáról, és Zuigéber Ákos áll a helyére.
Csere
71'
A Kazincbarcika csapatából Bódi Ádám jön le a pályáról, Herjeczki Kristóf száll be a helyére. A cserét ivószünet követi.
Csere
74'
GÓÓÓÓÓL!!!! Öttel vezet a Kazincbarcika, az bal oldali szögletet néhány méterről Varga József fejel a hálóba. 0-5
gól
75'
Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a hazai csapat, Szabó Bence jött le, Szűcs Patrik jött be.
Csere
76'
A meccs első sárga lapját Németh Márió kapta .
Sárga lap
77'
Még egyet cserél a Kazincbarcika, Ternován Patrik helyére Balázsi Levente érkezett.
Csere
79'
Majdnem itt a hatodik, egy szép vendégtámadás végén Demeter Milán lő a kapura közelről, lövése a felső kapufán csattant.
82'
Szabó Máté 25 méteres szabadrúgásánál igencsak nyújtózkodnia kellett Auerbach Martinnak, a labda nem sokkal ment mellé.
84'
Zuigéber Ákos tört be veszélyesen a bal oldalon, de nem tudta középre játszani a labdát.
87'
Óriási hazai helyzet maradt ki, Vasvári Zoltán tört egy az egyben kapura a kifutó kapussal szemben, aki még beleér a közeli lövésébe, így a labda fölémegy.