1
0
Szeged-Csanád GA
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 31. fordulójában a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapatát fogadja. A mieink a tabella 13. helyén tanyáznak 36 ponttal, míg ellenfelünk 55 ponttal a negyedik helyen áll. Az ősszel a 14. fordulóban találkozott a két együttes, és a hajrában kapott Prosser Dániel-góllal 1–0-ra alulmaradtunk. Reméljük, csapatunk ma is azt a játékot nyújtja a Promontor utcában, mint a Szegedhez hasonlóan a feljutásra pályázó Nyíregyháza és Győr ellen.
A mérkőzést Kovács Imre vezeti, asszisztensei Király Zsolt és Kulman Tamás. A tartalék játékvezető Gaál Ákos.
Dajka László vezetőedző a következő csapatot küldi pályára: Gundel-Takács – Fekete, Lorentz, Oláh, Kalmár O. – Csonka, Németh M. – Szerető, Kovács D., Soltész – Vasvári
Ez pedig Alekszandar Sztevanovics kezdő tizenegye: Molnár-Farkas – Gera N., Szilágyi Z., Horváth M., Tóth B. – Haris, Márkvárt – Nagy R., Magyar Zs., Palincsár – Bíró B.
Piros-fekete szerelésben a mieink, fehérben a vendégek.
Elkezdődött a mérkőzés! A vendégek indították útjára a labdát.
Sípszó
2'
Máris megvan a vezetés! Vasvári fordul be a tizenhatoson belül, és a rövid, jobb alsó sarokba lő. Molnár-Farkas csak beleérni tud a lövésbe.
gól
19'
Magyar Zsoltnak gurítják le a labdát lövésre, ő azonban húsz méterről nem találja el a kaput.
20'
A túloldalon Szerető kerül helyzetbe, 13 méterről, a jobbösszekötő helyéről épphogy elvéti a jobb alsó sarkot.
23'
A játékvezető ivószünetet rendel el.
26'
Németh a tizenhatosról veszi célba a bal felső sarkot, nem sokat téved!
34'
Egy lecsorgó labdát Szilágyi tesz kapura, Gundel-Takács magabiztosan fogja.
45'
Egy perc a ráadás.
45' + 1'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
Folytatjuk!
Sípszó
46'
Két változtatás a Szegednél, Gera és Magyar helyett Papp Áron és Borvető a pályán.
Csere
51'
Márkvárt lövése után a labda a blokkról felperdül, és nem sokkal a léc fölött hagyja el a játékteret.
56'
Szilágyi fejesét bravúrral üti szögletre Gundel-Takács!
57'
Dajka László első mai cseréje, Németh Máriót Merényi váltja.
Csere
60'
Horváth Milán taktikai faultot követ el egy sárga lapért cserébe.
Sárga lap
61'
Merényi 12 méterről, balról, ballal a hosszú alsó sarkot veszi célba, Molnár-Farkas lábbal ment.