Budapest, Promontor utca, 350 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Szalai Dániel, Máyer Gábor)

BMTE: Gundel-Takács – Horgosi D., Jagodics M., Fótyik – Margitics (Csonka, 64.), Soltész I. (Vaszicsku, 91.)., Adorján, Kovács D. (Németh M., 79.), Horváth O. – Sós M. (Szűcs Zs., 64.), Beke P. (Takács R., 64.) Vezetőedző: Mátyus János
GYŐR: Fadgyas – Kovács K. (Kovács I., 65.), Papp M., Szujó, Fodor – Toma (Kiss Balázs, 65.) – Kiss Bence, Vitális, Benczenleitner – Priskin (Babati, 54.), Lacza A. Vezetőedző: Tímár Krisztián
Gólszerző: Fótyik (15.), Beke (61.) ill. Kovács I. (77.)

Közvetítés
Köszöntjük kedves szurkolóinkat! Együttesünk a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában az ETO FC GYŐR csapatát fogadja, kövessék a találkozó legfontosabb eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!
Vezetőedzőnk, Mátyus János ezúttal az alábbi kezdőcsapatnak szavazott bizalmat: Gundel-Takács B. - Horgosi D., Jagodics M., Fótyik D. - Horváth O., Soltész I., Adorján K., Kovács D. (C), Margitics A. - Sós M., Beke P.
A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A. (K), Györgyi A., Csonka A., Németh M., Takács R., Tischler P., Szűcs Zs., Kalmár O., Vaszicsku G., Varga D.
Íme, a vendégek összeállítása: Fadgyas T. - Kovács K., Papp M., Szujó A., Fodor F. - Benczenleitner B., Toma Gy., Vitális M., Kiss B. - Lacza A., Priskin T.
A találkozó játékvezetője Kovács J. Zoltán lesz majd, asszisztensei Szalai Dániel és Máyer Gábor.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk piros-fekete mezben, valamint piros nadrágban és sportszárban, a vendégek tetőtől talpig zöldben futballoznak ma. Az ETO kezdte a meccset,
Sípszó
2'
Beke Péter jobb oldali beadása eljut középen Kovácsig, csapatkapitányunk közeli lövését azonban blokkolják.
5'
Soltész nagy bedobását kifejelik, a kipattanót Horváth Olivér szedi össze, majd a hosszún helyezkedő Bekéhez ível, akinek lábáról sajnos lecsúszik a kapáslövés, így kirúgással jöhetnek a vendégek.
6'
Benczenleitner fejel jócskán fölé egy jobbról érkező beadást.
8'
Kovács Dávid szögletét Jagodics fejeli rá egy győri játékosra, akiről éppen Fadgyas kezébe pattog a labda.
9'
Kovács Krisztián előtt marad ott a labda némi szerencsével a 16-osunkon belül, a vendégek támadója azonban szerencsére méterekkel mellé lő.
14'
Nagy iramban kezdődött a találkozó, egymásnak estek a csapatok, az utóbbi percekben viszont inkább mezőnyben zajlik a játék, nem forognak veszélyben a kapuk.
16'
VEZETÜNK!!! Kovács szöglete megint remek, a röviden érkező Fótyik megcsúsztatja, a labda pedig védhetetlenül vágódik a hosszú sarokba! 1-0.
BMTE gól!
21'
A gól után is nálunk van többet a labda, a győri térfélen zajlik a játék.
25'
Kapufa! Kovács ment el a jobb oldalon, majd centerezett, a labda Kiss Bence elé került, aki 16 méterről a jobb oldali kapufát találta el lapos lövésével.
25'
Szujó Attila rúgja fel hátulról Bekét a félpályánál, ő kapja a meccs első sárga lapját.
Sárga lap
29'
Megint szöglet után veszélyeztetünk, ezúttal ismét Jagodics ugrik a legmagasabbra Kovács sarokrúgását követően, hátvédünk azonban nagyjából egy méterrel bólintott fölé.
31'
Soltész tartja meg jól a labdát, majd a jobb alsó sarkot veszi célba, nem sokkal ment mellé a távoli kísérlet.
35'
Egy bal oldalon futó akció végén megint szerencsével marad a győriek előtt a labda, de Benczenleitner lapos, éles szögből leadott lövése az oldalhálóban köt ki.
37'
Vitális távoli lövése csemege Gundelnek.
39'
Kovács Dávid ezúttal szabadrúgást ívelt középre a bal szélről, kezezésgyanús szituáció az egyik vendég védőnél, de a játékvezető a közelben lévő játékosaink ellenére sem ítél büntetőt.
42'
Kovács Dávid marad lent egy ütközés után, de szerencsére folytatni tudja.
Ápolás
43'
Lacza Alex fordul le Jagodicsról, majd 15-ről tüzel, Gundel megfogja.
44'
Szemre is tetszetős gurigatás végén Beke lő laposan az oldalhálóba a 16-os bal oldaláról.
45'
A játékvezető nem hosszabbít, Fótyik fejesével 1-0-ra vezetünk a szünetben.
Sípszó
46'
Jön a folytatás, mi kezdtük a második játékrészt. Csere egyik oldalon sem volt.
Sípszó
50'
Egyelőre csendesebben kezdődik a második félidő, visszavettek a csapatok az iramból.
53'
Változtatnak a vendégek, Priskin Tamás jön le a pályáról, Babati Benjámin váltja.
Csere
58'
Adorján és Benczenleitner ütközött össze egy párharc során, mindektten lent maradtak, ápolás miatt áll a játék.
Ápolás
61'
OTT A MÁSODIK! Horváth Olivér ment el szépen a bal oldalon, majd laposan centerezett, ezúttal nekünk volt egy kis szerencsénk, ugyanis a lábak között eljutott Bekéhez a labda, aki közelről az üres kapuba passzol, 2-0!
BMTE gól!
63'
Hatalmas cserehullám: nálunk lejött a pályáról Margitics, Sós és Beke, Csonka András, Szűcs Zsolt és Takács Ronald érkezik a pályára. A vendégeknél Tomát és Kovács Krisztiánt Kovács IStván és Kiss Balázs váltja.
Csere
70'
Szerencsére a mai napon eddig hiányzik a kreativitás a győriek játékából, meddő mezőnyfölényben játszanak az utóbbi percekben, de a kapunkig nem jutnak el.
75'
Adorján szabálytalankodik Vitálissal a térfelünk közepén, középpályásunk is besárgul.
Sárga lap
76'
Babati egy bátor gondolattól vezérelve jó 30-ról kapura küldi a szabadrúgást, méterekkel megy fölé.
77'
Szépítenei a vendégek... Egy jobb oldali beadás után Kovács Istvánhoz kerül a labda, aki 10 méterről átvétel után a kapu jobb oldalába lő, 2-1.
gól
78'
Újabb csere nálunk: Kovács Dávid helyett Németh Márió jön az utolsó szűk 15 percre.
Csere
81'
Gundel-bravúr! Lacza vette célba a rövid felső sarkot, kapusunk azonban nagyot vetődve hárított.
83'
Kovács esése után reklamálnak büntetőt a vendégek, a játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot. Papp Milán addig mondja a magáét, amíg sárga lapot kap.
Sárga lap
87'
Takács megy el remekül a bal szélen, Szujó buktatja a 16-os előtt, a vendégek védője megkapja második sárga lapját, így a hajrában emberelőnyben játszhatunk.
Második sárga: piros lap