0
0
Soroksár SC
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! A Merkantil Bank Liga 12. fordulójában a Soroksár SC gárdáját fogadjuk. A Lipcsei Péter vezette együttes a tabella 11. helyén áll a mérkőzést megelőzően 14 ponttal. A mieink a tabella 7. helyéről várják az összecsapást 17 ponttal.
Erős Gábor a következő kezdőcsapatnak szavazott bizalmat: Gundel-Takács – Csonka, Lorentz, Fótyik, Kalmár – Oláh, Németh – Kocsis, Merényi, Szerető – Elek.
A mérkőzést Gaál Ákos vezeti, segítői ifj. Varga Gábor és Ország Péter lesznek. A tartalék játékvezető szerepét Molnár Attila látja el.
A Soroksár összeállítása a következő: Mergl – Króner, Kékesi, Valencsik, Pintér – Vass – Katona, Varga – Gálfi, Lovrencsics, Korozmán.
Elkezdődött a mérkőzés, piros-feketében a mieink, fehérben a Soroksár.
Sípszó
4'
Miénk a meccs első helyzete, Merényi lőtt a kapu fölé.
21'
Kocsis lapos centerezését fogta Mergl, majd fél perccel később Kocsis lőtt távolról, de a soroksári kapus fogni tudta a labdát.
29'
Korozmán kapta a meccs első sárga lapját.
Sárga lap
39'
Beszorítottuk saját kapuja elé a Soroksárt, de Kocsis lába között elmegy a labda az ötösön.
41'
Gálfi harmatgyenge lövése halt el Gundel-Takácsban.
45'
Nincs hosszabbítás, véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
A szünetben egyet cseréltek a vendégek, Gálfi helyett Varga Zétény a pályán, folytatjuk!
Sípszó
47'
Elek közeli lövését fogta Mergl.
52'
Gundel-Takács mentett egy közeli fejesnél.
54'
Kocsis beívelt szabadrúgását Oláh csúsztatta a kapu fölé.
55'
Fótyik is besárgult, miután felrúgta Lovrencsicset.
Sárga lap
68'
Újabb soroksári csere, Korozmán helyére Hajdú állt be.
Csere
68'
Lorentz "avatta fel" Hajdút, sárga lap a jutalma.
Sárga lap
69'
Kalmár is besárgult, a szabadrúgást a sorfalba küldték a vendégek.
Sárga lap
72'
Kettős budafoki csere, Szerető és Merényi le, Horváth és Vasvári be.
Csere
73'
Hajdú lövését fogta Gundel-Takács.
77'
Hajdú durrantott jó helyről a kapu fölé.
80'
Kalmár helyett Kovács Dávid a pályán a mieinknél, a Honvéd elleni találkozón bokasérülést szenvedő Kovács két kihagyott meccs után lép ismét pályára.