ETO FC GyőrETO FC Győr
4
1
ETO Stadion
Köszöntjük szurkolóinkat! A Merkantil Bank Liga 11. fordulójában csapatunk az ETO FC Győr otthonában lép pályára. A kisalföldi együttes 22 pontjával vezeti a bajnokságot – holtversenyben a Nyíregyházával –, míg a mieink 17 egységgel az ötödik helyen tanyáznak. Jó hír, hogy Fótyik Dominik már nem érez szúrást a lábában, így már ott van a kispadon. Kovács Dávid bokaszalagja enyhén szakadt el, de már ő is edzett, így ő is helyet foglal a cserepadon.
Erős Gábor a következő tizenegynek szavazott bizalmat: Gundel-Takács – Biró, Lorentz, Horgosi, Kalmár – Csonka, Oláh – Szerető, Merényi, Horváth O. – Elek.
Ez pedig a Győr kezdőcsapata: Ruisz – Boldor, Szépe, Keresztes – Csontos, Vingler, Anton, Bumba, Vera – Kröhn, Skvarka. Vezetőedző: Antonio Munoz.
Piros-feketében játszanak a mieink, zöldben az ETO.
A mérkőzést Rúsz Márton vezeti, segítői Szécsényi István és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezető pedig Jakab Árpád.
1'
Elkezdődött a mérkőzés!
Sípszó
9'
Vingler adta be veszélyesen a labdát, Lorentz mentett jó ütemben.
10'
GÓÓÓÓL, VEZETÜNK! Szerető ívelt be egy szögletet a bal oldalról, középen Kalmár emelkedett a legmagasabbra, fejese pedig a kapufa közreműködésével kötött ki a hálóban.
BMTE gól!
12'
Oláh találta el a labdával a játékvezetőt.
15'
Anton szöglete veszélyesen érkezett az ötösre, Kalmár fejjel mentett.
25'
Csonkáé a mérkőzés első sárga lapja.
Sárga lap
30'
Óriási lehetőség maradt ki, 20 méterről jöhetett szabadrúgással a Győr, Boldor bombája a keresztlécről szédült ki.
36'
Bumba beadása pattant meg Kalmáron, a labdát a léc alól piszkálta ki Gundel-Takács.
40'
Egy szépen kidolgozott akció végén Merényi lőtt kapura, Ruisz magabiztosan fogta a labdát.
45'
Kettő perc a ráadás.
45' + 2'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
A szünetben nincs csere, folytatjuk!
Sípszó
49'
Biró kapott kezezésért sárga lapot.
Sárga lap
52'
Vingler is besárgult, lerántotta ellenfelét.
Sárga lap
54'
Biró rúgta fel Bumbát, s mindössze öt perccel az első sárga lapja után a másodikat is megkapta: tíz emberre fogyatkoznak a mieink.
Második sárga: piros lap
56'
Tripla csere a hazaiaknál, Kröhn helyett Csóka, Csontos helyett Viana, Keresztes helyett pedig Diarra a pályán.
Csere
61'
Egyenlített a Győr. Diarra tálalt az alapvonalról Skvarkának, aki 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt, Gundel-Takács hiába nyújtózott.
gól
61'
Újabb győri csere, Vingler helyére Tóth Rajmund állt be.
Csere
65'
Vera tekerte kapura a labdát, nem sok híja volt.
66'
Kettős budafoki csere, Horváth helyett Kocsis, Merényi helyett Nagy a pályán.
Csere
71'
Megfordítja a meccset a Győr, Anton passzát Tóth Rajmund lőtt el keresztbe – Gundel-Takács beleért, de a labda így is a bal alsóban kötött ki.
gól
75'
Nem sok híja volt a harmadik hazai gólnak, Viana lövését védte Gundel-Takács.
76'
Ami késik, nem múlik, harmadik gólját is megszerezte a Győr – Bumba ágyúzott öt méterről a hosszú felsőbe, Vera passzából.
gól
82'
Újabb hazai csere, Bumba helyére Riquelme állt be.
Csere
86'
Hármas budafoki csere, Elek helyett Vasvári, Szerető helyett Sós, Csonka helyett Orosz a pályán.
Csere
88'
Ott a negyedik győri találat is, Riquelme lövése még a lécen csattant, a kipattanót Csóka Bálint nyolc méterről laposan küldte a hálóba.