BVSC-ZuglóBVSC-Zugló
2
1
Szőnyi úti Stadion
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 21. fordulójában a BVSC-Zugló otthonába látogat. Ellenfelünk húsz fordulót követően 20 ponttal a 15. helyen áll. Mi a tizenharmadikok vagyunk, 23 ponttal, így érthető, hogy miért oly fontos ez meccs.A legutóbbi fordulóban sokkal jobban játszottunk, mint az előző két tavaszi meccsen. Értékes a Vasas elleni 0–0. Mint ismert, sajnálatos módon, egy kirívó szabálytalanság miatt Merényi Ádámnak eltört az arccsontja. Erős Gábor vezetőedző rajta kívül nem számíthat a szintén súlyosan sérült Oláh Bálintra, és öt sárga lap miatt Zsóri Dánielre sem.A hazai együtteshez a télen több új futballista csatlakozott, közöttük például Ihrig-Farkas a Vasasból, aki korábban a Budafok játékosa is volt.
Ez itt a hazaiak kezdőcsapata: Csenterics – Poór, Vinícius, Hesz, Király – Tóth, Hidi – Ihrig-Farkas, Mitrovics, Mucsányi – Bacsa
Ez pedig Erős Gábor kezdő tizenegye: Gundel-Takács – Biró, Horgosi, Lorentz, Kalmár – Csonka, Soltész – Czérna, Vasvári, Szerető – Elek
A mérkőzést Takács Tamás vezeti, partjelzői Szilágyi Norbert és Bertalan Dávid lesznek. A tartalék játékvezető Urbán Eszter lesz.
Piros-feketében játszanak a mieink, sárga-kék mezben a hazaiak.
Elkezdődött a mérkőzés!
Sípszó
3'
Egyelőre nagyon csendes a hazai közönség, a budafoki tábortól zeng a Szőnyi úti stadion.
7'
Vezetnek a hazaiak, Vinícius beadását az ötösről fejelte a kapuba a védőket megelőző Bacsa.
gól
10'
Hesz sárgult be a hazaiaknál.
Sárga lap
17'
Szerető lőtt 14 méterről, Csenterics könnyedén fogta a labdát.
20'
Ihrig-Farkas lövését oldalra ütötte Gundel-Takács, majd a kipattanót begyűjtötte Mitrovics elől.
24'
Szerető szabadrúgásába Soltész tette bele a lábát, a labda centikkel suhant el a jobb kapufa mellett.
28'
Mitrovics szabadrúgását Poór lőtte a kapu fölé.
30'
Czérna tekert nem sokkal a kapu mellé.
32'
Tóth is besárgult a hazaiaknál.
Sárga lap
34'
Ihrig-Farkas ugratta ki Poórt, aki laposan középre adott a berobbanó Bacsának, aki közvetlen közelről a hálóba pofozta a labdát.
gól
40'
Kettős csere a mieinknél: Biró és Czérna le, Németh és Kovács be.
Csere
43'
Kovács beadását Kalmár bólintotta a kapu fölé.
45'
Mitrovics sárgult be a hazai oldalon.
Sárga lap
45'
Két perc lesz a ráadás.
45' + 2'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
Folytatjuk!
Sípszó
46'
Egyet cseréltek a szünetben a hazaiak, Mitrovics helyett Szilágyi állt be a pályára.