1
2
Aqvital FC Csákvár
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 22. fordulójában a Aqvital FC Csákvárral méri össze tudását. A mieink a bajnoki tabella 14. helyén tanyáznak 23 ponttal, míg a a vendégek 24 ponttal a 11. helyen állnak. Mint ismeretes, a héten váltás volt a vezetőedzői poszton, Erős Gábor helyét a Bp. Honvéd korábbi válogatott játékosa, Dajka László vette át, aki 2015-ben már ült a Budafok kispadján. Az őszi idényben az ötödik fordulóban léptünk pályára Csákváron, és Pintér Ádám 64. percben szerzett góljával 1–0-ra győztünk. Ezzel az eredménnyel természetesen most is nagyon elégedettek lennénk.Új vezetőedzőnk öt sárga lap miatt nem számíthat majd Kalmár Olivérre, valamint a combját fájlaló Csonka Andrásra és az arccsonttörést szenvedő Merényi Ádámra.
A mérkőzést Nagy Róbert vezeti, partjelzői Szécsényi István és Punyi Gyula lesznek. A tartalékjátékvezető Gaál Ákos lesz.
Dajka László vezetőedző a következő csapatot küldi pályára első budafoki mérkőzésén: Gundel-Takács – Lorentz, Horgosi, Fótyik – Szerető, Soltész, Németh, Oláh, Horváth – Zsóri, Vasvári.
Piros-feketében játszanak a mieink, fehérben a csákváriak.
Ez itt pedig a vendégek összeállítása: Zelizi – Szalai, Babós, Karacs, Murka – Farkas, Mészáros, Ominger – Szakály, Gazdag – Simon.
1'
Elkezdődött a mérkőzés! A csákváriak indították útjára a labdát.
Sípszó
11'
Meglepően jó iramú a meccs, de helyzetekig még nem jutottak el a csapatok.
16'
Az eddigi meccsekhez képest újdonság, hogy három belső védővel állunk fel.
22'
Németh beívelt szabadrúgását Zsóri próbálta bekanalazni, de nem tudott túljárni a kapus eszén.
23'
Szakály lőtt szabadrúgásból a kapu fölé.
24'
Szerető centerezése suhant el a berobbanó Zsóri előtt.
26'
Szakály ugrott ki nagy helyzetben, de lövése Szerető lábáról pattant szögletre. A sarokrúgást követően Ominger lőtt 17 méterről a kapu mellé.
30'
Horgosi fejelt kevéssel a saját kapuja mellé.
32'
Ominger fejelt közelről a kapusunk kezébe.
36'
Zsóri sárgult be elsőként a meccsen. Ezt megelőzően a csatárunk elől mentettek a védők.