HR-Rent KozásmislenyHR-Rent Kozásmisleny
2
0
Kozármislenyi Stadion
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 23. fordulójában a HR-Rent Kozármisleny otthonában lép pályára. Ellenfelünk 22 fordulót követően 36 ponttal az ötödik a tabellán, míg mi 23 ponttal a 14. helyen állunk. Az őszi szezonban, tavaly augusztus 27-én a Promontor utcában 2–1-re kikaptunk a baranyaiaktól, így van miért visszavágnunk nekik.
Íme, a hazaiak kezdő tizenegye: Lékai – Horváth D., Turi, Füredi – Beke P., Nagy E., Major S., Molnár Á., Tóth Z. – Daru, Kirchner
Ez pedig Dajka László kezdő tizenegye: Gundel-Takács – Nándori, Lorentz, Fótyik – Szerető, Soltész, Oláh, Kalmár, Biró – Vasvári, Zsóri
A játékvezető Katona Balázs, asszisztensei Mohos Milán és Baghy Csaba. A tartalék játékvezető Iványi Gábor.
Piros-feketében játszanak a mieink, kék-fehér mezben a hazaiak.
Elkezdődött a mérkőzés!
Sípszó
6'
Kirchner Krisztián góljával megszerzik a vezetést a hazaiak, a támadó 13 méterről jobbal lőtt a bal alsó sarokba.
gól
11'
Daru fejesét tolta szögletre hatalmas bravúrral Gundel-Takács.
15'
Daru lövését sikerült blokkolni.
29'
Többet birtokolja a labdát és aktívabb a Kozármisleny.
34'
Itt az első lehetőségünk, Szerető jobb oldali szögletét Zsóri fejelte fölé.
36'
Zsóri szabadrúgásból, 23 méterről csavart a bal kapufa mellé.
39'
Daru Gundel-Takács kapujába csúsztatott, de lesről.
45'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
Folytatjuk!
Sípszó
46'
Két csere a mieinknél, Fótyik helyett Pintér, Biró helyett Czérna a pályán. A hazaiaknál Tóthot Hegedűs váltotta.
Csere
52'
Ziccer, Zsóri perdített a jobb kapufa mellé Szerető jobb oldali beadását követően.
58'
Nándorit kell ápolni.
Ápolás
59'
Csere a Kozármislenynél, a félidőben beálló Hegedűs helyett Horváth Péter a pályán.
Csere
64'
Kalmár szabálytalansága miatt tizenegyest kapott a Kozármisleny.
65'
A büntetőt Kirchner jobbal a bal alsó sarokba helyezi.
gól
66'
A duplázó Kirchnert Bor Dávid váltja.
Csere
70'
Kalmár taktikai szabálytalanságot követett el, sárga lap a büntetése.
Sárga lap
73'
Csere a mieinknél, Szerető helyett Kovács Dávid a pályán.
Csere
75'
Az imént beállt Kovács oldalszabadrúgása a bal felső sarok mellett hagyta el a játékteret.
76'
Kettős csere a mieinknél, Oláh Bálint és Vasvári Zoltán helyett Elek Bence és Nagy Gergő a pályán.