Kazincbarcika SCKazincbarcika SC
1
1
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 34., azaz utolsó fordulójában a Kolorcity Kazincbarcika SC vendége lesz. A mieink a tabella 10. helyét foglalják el 43 ponttal, míg ellenfelünk ugyanennyi ponttal, de kevesebb győzelemmel és a 11. helyezett Honvédénál rosszabb gólkülönbséggel a 12. helyen áll. A bennmaradását korábban már mindkét együttes biztosította, így az összecsapás tétje az lehet, hogy a borsodiak vissza tudnak-e vágni a decemberben a Promontor utcában elszenvedett 2–0-s vereségükért (gólszerzőink Vasvári Zoltán és Kovács Dávid voltak), a mieink számára pedig a mai az utolsó lehetőség arra, hogy a tavaszi szezonban se maradjanak idegenbeli győzelem nélkül. Az idényzáron is: hajrá, Budafok!
A mérkőzést Hanyecz Bence vezeti, asszisztensei Garai Péter és Belicza Bence Péter. A tartalék játékvezető Urbán Eszter.
Dajka László vezetőedző a következő csapatot küldi pályára: Gundel-Takács – Fekete, Lorentz, Oláh, Kalmár O. – Csonka, Szabó B. – Szerető, Kovács D., Soltész – Zsóri
Ez pedig a kazincbarcikai szakvezető, Csábi József kezdő tizenegye: Tóth B. – Heil, Süttő, Kotula – Varga J., Csilus – Csatári, Kártik, Pekár – Pinte P., Pethő
Ezúttal fehér szerelésben a mieink, kék-sárgában az ellenfél.
Elkezdődött a mérkőzés! A hazaiak indították útjára a labdát.
Sípszó
8'
Csatári kaszálja el Csonkát egy sárga lapért cserébe.
Sárga lap
13'
Szerető passzol vissza a második hullámban érkező Soltésznak, aki egy átvétel után 14 méterről nem találja el a kaput.
19'
Kotula próbálkozik távolról, ballábas lövése elkerüli a bal sarkot.
23'
Kalmár kap sárga lapot, Csatárit rúgta meg.
Sárga lap
23'
A megítélt 23 méteres szabadrúgást Pekár végzi el, lövése jócskán elkerüli a kaput.
24'
A játékvezető ivószünetet rendel el.
28'
Szabó Bence 25 méterről kínálja meg egy lövéssel Tóth Balázst.
31'
Szabó Bence műesésért sárga lapot kap.
Sárga lap
38'
Gundel-Takács első védenivalója, Pinte középre tartó fejesét fogja.
39'
Ott a vezető gól! Zsóri jobbról, külsővel adja be, és Kovács közelről, ballal a bal alsó sarokba passzolja a labdát.
gól
41'
Majdnem ott a második, Kalmár az ötös bal sarkáról lő, Tóth bravúrral véd.
42'
Támadásban maradnak a mieink, Zsóri marad le centikkel egy bal oldali beadásról.
44'
Pekár kap sárga lapot.
Sárga lap
45'
Pekár 15 méterről nem találja el a rövid felső sarkot.
45'
2 perc a ráadás.
45' + 2'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
Folytatjuk!
Sípszó
46'
Két változtatást eszközölt a szünetben Csábi József, Sütő és Csilus helyett Dobozi és Kurdics folytatja.
Csere
51'
Dobozi a tizenhatos vonaláról ballal alaposan fölé durrant.
59'
Szerető szorul ápolásra.
Ápolás
60'
Újabb hazai csere, Kártikot Ádám Ferenc váltja.
Csere
60'
Dajka László is változtat, Szabó Bence helyett Nagy Gergőt veti be.
Csere
65'
Zsóri jobb oldali szabadrúgásból közvetlenül a kaput veszi célba, labdája nem sokkal a léc fölött hagyja el a játékteret.
68'
Egyenlít a Kazincbarcika, Pethő ugratja ki Kurdicsot, aki Gundel-Takács alatt elrúgva a labdát értékesíti a ziccert.