0
1
Budafoki MTE
Várady Béla Sportközpont
Köszönetjük kedves szurkolóinkat! Csapatunk a MOL Magyar Kupa 3. fordulójában az NB III Északkeleti csoportjában veretlenül éllovas Putnokkal csap össze. A hazai csapatban a házi gólkirály Boros Gábor nem bevethető.
Jöjjön a két csapat összeállítása!
BUDAFOK: Horváth – Fekete, Horgosi, Fótyik, Kocsis – Oláh, Csonka –Pintér, Németh, Szerető – Kovács. Vezetőedző: Erős Gábor
PUTNOK: Mészáros – Tordai, Mrva, Arday, Nemes – Dobrovolszki – Pócsik, Juhos, Lőrincz, Bökönyi – Galacs.. Vezetőedző: Szala Álos
A mérkőzést Szilágyi Sándor vezeti, segítői Tőkés Róbert és Kovács Zoltán lesznek.
Tiszta fekete mezben lépnek pályára a hazaiak, tiszta fehérben a Budafok.
Elkezdődött a mérkőzés, a Budafok indította útjára a labdát.
Sípszó
2'
Pintér robogott el a jobb oldalon, de a kapus menteni tudott Németh elől.
3'
Bökönyi lőtt kapura, de rosszul célzott.
12'
Galacs elől mentett nagy helyzetben Fekete, a szöglet után Fótyik mentett, majd a kontrából Németh lövése pattant szögletre. A sarokrúgást Szerető ívelte be, de Fekete fejese nem jelentett veszélyt.
16'
Kovács került a földre a tizenhatoson belül, de játékvezető nem ítélt tizenegyest.
21'
Bökönyi került komoly helyzetbe, de 9 méterről a bal kapufa mellé durrantott. Ezt most megúsztuk.
26'
Kényszerű budafoki csere, a megsérülő Pintér helyett Horváth a pályán.
Csere
27'
A putnoki Galacs Eriké a meccs első sárga lapja. Csúnyán beleszállt Fótyikba.
Sárga lap
31'
Csonka robogott el a bal oldalon, de szögletre mentettek előle a hazaiak. A sarokrúgást Horgosi fejelte a kapura, de ne okozott gondot Mészárosnak.
35'
Németh Márió rúgott oda Juhosnak, besárgult ő is.
Sárga lap
41'
Lőrincz-Nemes volt a labda útja, majd Arday elől mentett csapatunk mai kapusa, Horváth András.
44'
Kovács egy szöglet előtt fellökött egy védőt, sárga lap lett a jutalma.
Sárga lap
45'
Emberhátrányba kerültünk, Horgosi a kiugró Pócsikot fellökte, ezért a játékvezető piros lappal "jutalmazta".
Piros lap
45' + 1'
Dobrovolszki Jenő szabadrúgása megdöngette a lécet.
45' + 2'
Véget ért az első félidő.
Sípszó
46'
Folytatjuk!
Sípszó
46'
Egyet cserélt a Budafok a szünetben, Németh helyére Biró állt be.
Csere
49'
Bökönyi közeli lövését Horváth óriási bravúrral mentette szögletre.
51'
Bökönyi sárgult be, miután sípszó után elrúgta a labdát.
Sárga lap
53'
Bökönyi két csel után került helyzetbe, de 17 méterről a kapu fölé lőtt.
55'
Biró két csel után lövés helyett a beadást választotta, de így a labda nem lett jó senkinek.
56'
Lőrincz bikázott a kapura 30 méterről, épp hogy csak mellé ment.
61'
Eddigi legnagyobb lehetőségünk, Kovács passzolt Szeretőnek, 12 méteres lövését bravúrral védte Mészáros.
65'
Újabb budafoki csere: Kovács helyett Elek a pályán.
Csere
66'
Szerető sarokkal indította Csonkát, visszakapta a labdát, majd jobbról az oldalhálóba lőtt.
76'
Szerető robogott el a jobb oldalon, lövését Mészáros csak másodjára tudta megfogni.
77'
Itt az első hazai csere, Bökönyi helyett Komári a pályán.
Csere
80'
Komári kapott labdát a bal oldalról, de 12 méterről a kapu mellé durrantott.
81'
Újabb hazai csere, Juhos helyett Sztankó a pályán.
Csere
82'
Tizenegyeshez jutottunk, Tordai vágta fel Kocsist,, aki Biró beadását próbálta megszelidíteni. Elek Bence áll a labda mögött.
83'
Elek Bence értékesítette a tizenegyest, emberhátrányban vezetünk.
gól
84'
Csere a mieinknél, a büntetőt kiharcoló Kocsis helyére Merényi állt be.
Csere
88'
Pócsik beadását Horváth Olivér mentette szögletre.
89'
Merényit ugratták ki, aki irgalmatlan erővel lőtt kapura, a labda viszont néhány centivel a kapu mögött zúgott el.
90'
Három perc lesz a ráadás.
90' + 1'
Merényi sárgult be.
Sárga lap
90' + 3'
Pócsik beadását Horváth András Mrva elől szerezte meg, majd a játékvezető lefújta a találkozót. Továbbjutottunk a legjobb 32 közé.