2
0
Kazincbarcika SC
Budafoki MTE Sporttelep
Köszöntjük kedves olvasóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 17. fordulójában a Kolorcity Kazincbarcika együttesét fogadja. Ellenfelünk nagyon jól teljesített az eddigi 16 fordulóban, ötször nyert, nyolcszor értel döntetlent, s mindössze háromszor kapott ki, húsz gólt szerzett és tizenhatot kapott.Huszonhárom pontjával a hatodik helyen van a táblázaton. Legeredményesebbjátékosa Pinte Patrik, aki eddig hatszor talált be a kapuba. Legnagyobbgólkülönbségű győzelmét még a második fordulóban aratta, 3–0-ra verte megidegenben a Mosonmagyaróvárt. Legutóbb hazai pályán a Soroksár együttesétfogadta, és 3–1-re nyert. Megjegyzendő, hogy két gólnál többször egyik találkozójánsem került a hálójába a labda, hat meccsén pedig egyszer sem. Mi ugye a táblázat 12. helyét foglaljuk el. A csapat szombaton a havas, esős időjárás miatt, a gyepszőnyeget kímélendő, a kapu mögötti részen edzett.
A mérkőzést Németh Ádám vezeti, partjelzői Vígh-Tarsonyi Gergő és Horváth Zoltán lesznek. A tartalék játékvezető Jakab Árpád lesz.
Erős Gábor a következő tizenegy játékosnak szavazott bizalmat: Gundel-Takács – Biró, Lorentz, Horgosi, Kalmár – Csonka, Oláh – Kocsis, Kovács, Vasvári – Elek.
Itt a Kazincbarcika kezdőcsapata: Tóth – Ternován, Heil, Papp, Szemere, Süttő – Csatári, Kártik, Pekár – Kurdics, Pinte.
Sárga-kékben lépnek pályára a vendégek, piros-feketében a mieink.
1'
Elkezdődött a mérkőzés!
Sípszó
1'
Szinte azonnal helyzetbe kerültünk, de Tóth jó ütemben lépett ki a kapuból, s felszedte a labdát.
3'
Pekár rosszul végzertt el egy szabadrúgást, de így lett jó Pintének, aki előbb a blokkba, majd mellé lőtt.
7'
Újabb lehetőség maradt ki a barcikai kapu előtt, Elek lőtt éles szögből a kapusba.
10'
Kalmár átadását Kovács fejelte a kapus kezeibe.
11'
GÓÓÓL, VEZETÜNK! Vasvári vezethette egyedül a kapusra a labdát, s higgadtan gurított a hálóba!
BMTE gól!
15'
Oláh vette célba a kaput 30 méterről, a labda nem sokkal kerülte el a bal alsót.
21'
Kocsis lőtt volna középre egy beadásból érkező labdát, a labda egy védő kezéről pattant ki, de ez nem ért büntetőt a játékvezetőnek.
29'
Kalmár fejesét a gólvonalról vágta ki Kurdics.
34'
Heil nézett bele Kovács lövésébe, de szerencsére nincs komolyabb baja.
37'
Kocsis szedte el a labdát a 16-oson belül Süttőtől, de a kapus időben feleszmélt és megfogta a játékszert.
43'
Elek elé lépett ki a barcikai kapus, de csatárunk Kovácshoz passzolt, akit elkaszált Tóth Balázs, majd a labdát is magához ölelte – magánszámát a játékvezető azonnali piros lappal jutalmazta.
Piros lap
45' + 1'
Pekár helyére jött be a cserekapus Bánhegyi, négy perc a ráadás.
Csere
45' + 2'
Kocsis a kapu mellé durrantotta a szabadrúgást.
45' + 3'
Kurdics vett le egy felívelt labdát a 16-osunkon belül, de rosszul találta el a bogyót, így Gundel-Takács megfogta azt.
45' + 4'
Kocsis a ziccerben a kapusba rúgta a labdát, majd a játékvezető le is fújta az első félidőt.
Sípszó
46'
Nincs csere a szünetben, folytatjuk!
Sípszó
48'
Kovács szabadrúgása nem sokkal ment a kapu fölé.
53'
Elek tolta el a labdát a kapus mellett, de lőni már nem maradt ideje.
56'
Egy 16-oson belüli kavarodás során kétszer is védte a kapus Horgosi lövését. Ezt megelőzően Kártik sárgult be.
Sárga lap
58'
Kurdics helyére Csilus állt be a vendégeknél.
Csere
59'
Elek fordult le a védőjéről, de nem tudott túljárni Bánhegyi eszén.
64'
Elek rúgott lyukat, majd a lesipuskás Heil ziccerben a kapu fölé lőtt.
72'
Kovács szögletét Lorentz bólintotta a kapu fölé.
78'
Csere itt is, ott is: a mieinknél Kocsist Szerető váltotta, a vendégeknél Ternován helyére érkezett Kotula.
Csere
82'
Vasvári tört kapura a bal oldalon, lövését szögletre ütötte Bánhegyi.
83'
A sarokrúgás utáni kavarodásban Horgosi fejelt a kapu irányába, a labdát Bánhegyi begyűjtötte.
84'
Újabb csere a mieinknél, Vasvári le, Merényi be.
Csere
87'
Kovács szögletét Kalmár bólintotta centikkel a bal kapufa mellé.
88'
OTT A MÁSODIK! Kovács Dávid tanári mozdulattal átemelte Bánhegyi fölött a labdát, ami a hálóba hullott.
BMTE gól!
90'
Horgosi rántotta le Süttőt a 16-oson belül, tizenegyeshez jutott a Kazincbarcika.
90'
Horgosi sárga lapot kapott a szabálytalanságért.
Sárga lap
90' + 1'
A sértett állt a labda mögé, de Gundel-Takács védte a középre tartó lövést, majd az ismétlést megelőzve rávetődött a labdára!
90' + 3'
Hármas csere a mieinknél, Kovács helyett Németh, Csonka helyett Fiáth, Biró helyett Orosz a pályán.