0
1
Budafoki MTE
Tersztyánszky Ödön Sportközpont
Köszöntjük szurkolóinkat! A csapatunk a Merkantil Bank Liga 5. fordulójában az Aqvital FC Csákvár vendégeként lép pályára.Íme, az összeállítások:CSÁKVÁR: Pécsi – Murka, Papucsek, Karacs, László N. – Farkas A., Mészáros D., Szakály D. – Juhász L., Nagy Z., Gruber. Vezetőedző: Tóth BalázsBUDAFOK: Gundel-Takács – Csonka, Lorentz, Fótyik, Kalmár – Nagy, Oláh – Pintér, Németh, Kocsis B – Kovács.Vezetőedző: Erős Gábor
A mékőzést Sipos Tamás vezeti, segítői: Mohos Milán és Szabó Dániel. A negyedik játékvezető Hanyecz Bence.
Fehérben lépnek pályára a hazaiak, piros-feketében a mieink.
Elkezdődött a mérkőzés, a piros-feketék indították útjára a labdát.
Sípszó
5'
Itt az első lehetőség, Kalmár beadását Kovács bólintotta a kapu fölé.
5'
Öt helyen változott a kezdőcsapat a szerdai meccshez képest. Biró, Elek, Horváth, Szerető és Vasvári helyett Kocsis, Kovács, Nagy, Németh és Pintér kapott helyet a kezdőcsapatban.
7'
Juhász adott be veszélyesen, Lorentz viszont menteni tudott.
14'
Szakály lőtt 15 méterről az oldalhálóba.
18'
Pintér cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd kirúgta a labdát a stadionból.
21'
Csonka találta meg Németh Máriót a labdával, aki viszont a kapu fölé lőtt.
22'
Még egy lehetőség, ezúttal Pintér durrantott fölé.
28'
Ziccert puskáztak el a hazaiak, Juhász gyalogolt el a labdával az ötösig, majd az oldalhálóba lőtt.
29'
Szakály rúgta fel Oláh Bálintot, övé a meccs első sárga lapja.
Sárga lap
30'
Karacs eresztett meg egy veszélyes lövést 18 méterről, Gundel-Takács bravúrral tudott hárítani.
42'
Nagy Gergő esik el a védő szorításában a hazai tizenhatoson belül, de a játékvezető tizenegyes helyett műesést ítélt, sárga lap.
Sárga lap
43'
Kocsis lőtt mellé a kapu torkában, ordító lehetőség volt.
45'
Kettő perc lesz a ráadás.
45'
Vége az első félidőnek.
Sípszó
45'
A félidőben Erős Gábor Nagy helyére Merényit állította csatasorba, folytatjuk!
Sípszó
45'
Csere a félidőben a hazai oldalon is, Juhász helyett Tamás Nándor a pályán.
Csere
47'
Hoppá! Merényi találta el a lécet!
49'
Erős kezdés, most Kovács löketét védte Pécsi.
51'
Oláh beadását paskolta ki a csákvári kapus.
52'
Merényi ütközte le Tamást, majd Csonka is lent maradt, rövid ápolás jön.
55'
Kovács Dávid kapott sárga lapot.
Sárga lap
61'
Kettős hazai csere, Nagy helyett Simon, Szakály helyett fejes a pályán.
Csere
64'
GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Németh találta meg a labdával Pintért, aki 15 méterről védhetetlenül tekert a jobb felsőbe.
BMTE gól!
65'
Kettős budafoki csere, Kovács helyett Elek, Kocsis helyett Szerető a pályán.
Csere
74'
Hazai lehetőség, Gundel-Takács védett lábbal egy szöglet utáni kavarodás végén. Nem sokkal ezután Papucsek hibázott kiváló helyzetben.
75'
A Budafoknál Németh helyett Horgosi, a hazaiaknál László helyén Baracskai a pályán.
Csere
79'
Papucsek sárgult be reklamálásért.
Sárga lap
80'
Lesről találtak be a csákváriak, Simon reklamálásért kapott sárga lapot.
Sárga lap
82'
Csere mindkét oldalon, a Csákvárnál Papucsek helyett Babos, nálunk Pintér helyett Vasvári.
Csere
83'
Oláh kapott sárga lapot buktatásért.
Sárga lap
87'
Szerető robogott el a jobb szélen, beadását Vasvári elől fejelték ki a hazai védők.
90'
Öt perc lesz a ráadás.
95'
Szerető lövését a gólvonalról mentette Baracskai, majd a játékvezető lefújta a találkozót! Továbbra is veretlenek vagyunk és a Soroksár, illetve a Győr veresége nyomán átvettük a vezetést a tabellán!